Cuma , Haziran 21 2024

20 Yas alti sokak yasagi

Son Dakika 20 Yaş Altı’na Sokağa Çıkma Yasağı!!!Cumhurbaşkanı Erdoğan, 20 yaş altı’na sokağa çıkma yasağı getirildiğini açıkladı! Coronavirüsü kaynaklı Kovid-19 hastalığının yayılımını azaltmak için Türkiye eğitimden sosyal alanlara kadar birçok kritik tedbir aldı. Son olarak 65 yaş üzeri sokağa çıkma yasağı kararı getirildi. Bu açıklama sonrasında Koronavirüs Bilim Kurulu tarafından sokağa çıkma yasağı için yeni bir öneri verilip verilmediği birçok insan tarafından merakla araştırılıyor. Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca katılımı ile iki kritik toplantı gerçekleştirildi. 

Bilim Kurulu tarafından yeni önlem tavsiyeleri verildi Bakan Koca tarafından duyuruldu.18 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı olup olmayacağın, bugün uzmanlar tarafından tartışılan konuların başında geliyordu. Son olarak Başkan Erdoğan 20 altı yaş grubu için sokağa çıkma yasağı getirildiğini duyurdu.

About musa oruz

Check Also

Pastırmanın Tarihçesi

            Günümüzde Kayseri pastırma üretim kenti olarak bilinir. Pastırma eski bir Türk yiyeceğidir. Orta Çağlarda Avrupa’ya akın eden …

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.