Çarşamba , Nisan 17 2024

NEDEN Sİ-ASSİST?

NEDEN Sİ-ASSİST? 

İzin sezonu yaklaşırken birçok gurbetçilerimizin hemen hemen hepsinin aklını kurcalayan tek soru malasef arabam arıza yaparsa ne yapabilirim? Lastik patlamasından tutun da, motorun bir daha kullanılmayacak derecede zarar görmesine kadar her şey olabiliyor malasef.

Her ne kadar bakımları yapılmış araçlarla yola çıkılsa bile bazen arıza kaçınılmaz olabiliyor.

Gurbetçilerin genelde bu gibi sorunlar için başvurdukları yöntem yol yardım sigortaları. Birçok Avrupa ülkelerinin kendilerine ait otomobil kulüplerinin yol yardım sigortaları mevcut. Herhangi bir sorunda, aracınızı çekerek beraber çalıştıkları en yakındaki tamirhaneye çekici servisi veriyorlar.

Genelde hangi sigorta şirketi olursa olsun, yolda kaldığınız ülkeye göre o ülkenin otomobil kulübü size yardıma geliyor. Örneğin, Bulgaristan’da herhangi bir araç arızasında ANWB ’ye veya ADAC’a bağlı çekiciler sizi bulunduğunuz yerden alır ve en yakın anlaşmalı tamirhaneye çeker. Bu durumda sizin hangi şirkette sigortalı olduğunuz önemli değildir.

Son zamanlarda Hirvatistan, Macaristan, Sırbistan ve Bulgaristan’da sigorta şirketlerinin bağlı olduğu tamirhanelerden çokça şikâyetler gelmektedir. Şikâyetler, genelde tamirhanenin fahiş fiyatlar çıkarmasıdır veya gurbetçimizi mağdur etmeye çalışmasıdır. En basit tamir işlemlerinde bile yüzlerce hatta binlerce Euro istenmekte.

Bunun yanında genellikle hafta sonları kapalı olmaları gurbetçilerimizin zaman kaybına uğramaları, boşuna vakit kayıplarına neden olmaları da cabası.

Sila_izinyolu grup ve sayfalarımız çatısı altında yepyeni bir vizyonla kurmuş olduğumuz Sİ-ASSİST YOL YARDIM PAKETİ sayesinde artık araçlarıyla Anavatan’a gidip gelen gurbetçilerimize yaşayabilecekleri en ufak bir olumsuzlukta Oto Çekici Ve Oto Kurtarıcı Hizmeti, lastik onarımı ve değişimi, mobil lastik, araç çilingir desteği, akü takviyesi veya akü değişimi, yanlış yakıt, yakıt takviyesi, ağır kaza veya ağır arızalarda ücretsiz tek yöne araç çekim hizmeti, uçak bileti, hotel hizmeti ve onarım takibi gibi hizmetlerimizle sizlerin rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz.

Ayrıca diğer yol yardım sigortalarının anlaşmalı tamirhanelerinin aksine, SI-ASSIST ile uygun fiyata, en hızlı bir şekilde güvenli olarak yeniden yola davam edebilirsiniz. En basit lastik patlamasından tutun, kullanılmayacak hale gelen araç motorunu gece yarısından, ertesi gün öğlen saatlerine kadar çalışıp yeni motor takarak, gurbetçimizin yola devam etmesini sağlayan, güvenilir kişilerle çalışılmaktadır. Ve bütün bunlar herkesin makul bulduğu fiyatlarla mümkün.

Sila_izinyolu’na çıkacak vatandaşlarımız yolda olmak şartıyla 7 gün 24 saat hizmet veren adminlerimizle Sila-izin-yolu whatsapp grupları sayesinde ülke ülke seyahat bilgileri, vinyet, güvenilir otel, benzin istasyonu ve dinlenme alanlari, evrak unutma, yol şaşırmada canlı konumla doğru yola iletme, Gümrük, Trafik , güvenlik, danışmanlık bilgileri verilmekte olup, gruplarımıza katılmak için instagram, messenger, whatsapp mesaj hattımızdan bizlere ulaşmaları yeterli.

Sila-izin-yolu sosyal medya hesaplarında kendilerine yardım edilen pek çok gurbetçimizin, teşekkür yazılarını, resimlerini ve videolarını görmeniz mümkündür.

Nasıl Üye Olunur?

Ayrıntılı bilgi ve yol yardim sözleşmesine Sİ-ASSİST YOL YARDIM PAKETİ linkinden ulaşıp satın alabilirsiniz.. Bizlere vereceğiniz desteklerinizden dolayı ilginize şimdiden teşekkür eder, kazasız belasız hayırlı yolculuklar dileriz.

Sila_izinyolu Ekibi

About musa oruz

Check Also

Avrupa’ya İnat Gurbetçiler Yollarda

Yurt dışında yaşayan gurbetçiler, yıllık izinlerini memleketlerinde geçirmek için yurda gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin korona …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.