Pazar , Mart 3 2024

Selin vurduğu bölgeye Mahzemin köyünden nakit desteği

Teşekkürler Mahzemin Mahallesi;

Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Muhtar Dikmen’e ve köy halkına sosyal medya hesabından yardım desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Karayel yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

Mahalle Muhtarı Hüseyin Dikmen ve Mahalle sakinleri… Ülkemizde meydana gelen yangın ve sel afetleri sonrasında, hayatı olumsuz etkileyen şartların iyileştirilmesine katkı sağlanması amacıyla, milletimizin desteğiyle başlayan insani yardım kampanyasına Kocasinan Mahzemin Mahallesi Muhtarımız Hüseyin Dikmen’in öncülüğünde toplanan 38.700 TL nakdi yardımı Halk Bankası şubesine gelerek AFAD’ ın açmış olduğu Sel ve Yangın Afetleri yardım kampanyası hesabına Ben De Varım diyerek yatırdı.

Milletimiz başta kendi yakın çevresi olmak üzere nerede bir sorun ve dert varsa onu çözmek için dün olduğu gibi bugünde elini taşın altına koyarak dertlerini paylaşıyor ve sorunların hızlıca çözümü için yardımcı oluyoruz.

Kaynak: kayserinews.com

About musa oruz

Check Also

KAYSERİ KOCASİNAN Mahzemin İlkokulu

Okul Adresi : Mahzemin Mahallesi Kocasinan/KAYSERİ Okul Kodu : 717347Telefon : 03523913235Web Sitesi : https://mahzeminilkokulu.meb.k12.tr Öğrenci Sayısı : 111Öğretmen Sayısı …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.